Vind interim opdrachten
Vakgebied (0)
Functiegroep (0)
Regio (0)
Sector (0)
Opleiding (0)
Zoeken
Geografisch vinden
Geografisch Vinden
Vind interim professionals
Regio (0)
Sector (0)
Opleiding (0)
Zoeken
 
Marketing, Sales & Communicatie > Gevonden Interim professional(s) > Geselecteerde professional
 
Curriculum Vitae

Vraag NAW gegevens aan
 
Adres Op verzoek   Indicatief uurtarief € 100
Postcode Op verzoek   Bedrijfsnaam Op verzoek
Woonplaats Hoogwoud   Nationaliteit Nederlands
Geboortedatum 20 mei 75   Beschikbaar 04 apr 11
E-mailadres Op verzoek   Uren per week 36
Telefoon Op verzoek   VAR verklaring VAR-WUO
Profiel
Op verzoek
Ik ben een veelzijdige online en offline marketing- en communicatie manager met ruim twaalf jaar ervaring. Na mijn studie bedrijfskunde (WO, focus marketing management) heb ik diverse (senior) management posities bekleed op het gebied van marketing, communicatie en algemeen management. Mijn focus ligt op marketingstrategie, communicatiestrategie, online en social media, marketing en communicatieplannen, campagne management, marktonderzoek, corporate communicatie, interne communicatie, tekst, copy en redactie, en reclame en PR.
Ik ben ondernemend, resultaatgericht, analytisch, creatief, breed inzetbaar, initiatiefrijk, communicatief goed onderlegd en zit vol energie en nieuwe ideeën.

 

Opleidingen       Diploma
Bedrijfskunde / Business Administration Erasmus Universiteit Rotterdam 2000 Universiteit Afgerond
Master in Business Administration Universita Commerciale Luigi Bocconi 2002 Universiteit Afgerond
Gymnasium / VWO Stedelijk Gymnasium Leiden 1993 VWO Afgerond

 

Werkervaring
sep 08 - heden adFIRST BV
  Algemeen Directeur
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Leidt creatief bureau voor online en offline communicatie en reclame met 8 FTE.
Formuleert marketing- en communicatiestrategieën, werkt marketing- en communicatieplannen uit, ontwikkelt, implementeert marketing- en communicatiecampagnes en stuurt deze aan,
Bedenkt en implementeert creatieve online en offline concepten en campagnes, verzorgt inspiratiesessies, workshops en masterclasses op het gebied van marketing met nieuwe media, helpt bedrijven bij het ontwikkelen en realiseren van een social media strategie, ontwikkelt effectieve communicatiemiddelen en realiseert uitvoering en productie van allerhande projecten.

Achtergrond informatie adFIRST:
Wij zetten ons in voor de ontwikkeling en groei van succesvolle organisaties en sterke merken door strategische, creatieve en effectieve communicatie met nieuwe en traditionele media.
Onze kracht ligt in het bedenken van verrassende ideeën en het uitwerken hiervan tot slimme marketing- en communicatiestrategieën, nieuwe creatieve concepten, overtuigende reclame- en communicatiecampagnes en doeltreffende communicatiemiddelen.
Hierbij helpen wij onze klanten bij het behalen van hun (marketing-) doelstellingen door het optimaal inzetten van online en offline media en het effectief en efficiënt gebruik van digitale en traditionele communicatiemiddelen.
Vormgeving en tekst zijn belangrijk maar staan bij ons niet op zichzelf. Daarom richten wij ons niet alleen op de creatie van design en copy, maar juist ook op strategie, concept, productie en communicatie.
 
jan 07 - dec 08 THOMSON REUTERS
  Global Commercial Manager
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Focus op commercieel management, marketing management, project management, business planning, sales management, en campagne-ontwikkeling, -planning en -management.
Was verantwoordelijk voor het commercieel management van twee van de grootste klanten van Reuters (jaarlijkse omzet meer dan 100 miljoen euro).
Stuurde wereldwijd marketingcampagnes, projecten, contracten, inkomsten, verkoopresultaten en de lokale sales teams aan.
Ontwierp, creëerde en leverde de inhoud voor marketing- en verkoopplannen, campagnes, campagnebriefings, presentatiematerialen, interne en externe websites en nieuwsbrieven.
 
dec 05 - dec 06 REUTERS
  Head of Tactical Marketing (Global)
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Focus op marketing communicatie, corporate communicatie, interne communicatie, marketing strategie, sales management en campagne-ontwikkeling, -planning en -management.
Ontwierp, creëerde, implementeerde en coördineerde het Global Campaign Management Model teneinde de uitvoering van de Reuters Group bedrijfsstrategie door de Global Sales & Service organisatie te bevorderen, gebruik makend van mensen, processen, tools, omgeving en de regionale tactical marketing teams.
Ontwierp, creëerde, implementeerde en evalueerde wereldwijde en regionale marketing, communicatie en sales campagnes, gebruikmakend van een grote hoeveelheid online en offline media, de sales en service teams en de regionale tactical marketing teams.
Ontwierp, creëerde en leverde de inhoud voor marketing en verkoopplannen, campagnes, campagnebriefings, presentatiematerialen, interne en externe websites en nieuwsbrieven.
 
jan 04 - dec 05 REUTERS
  Head of Campaign Managment EMEA
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Focus op campagne ontwikkeling, planning en management, marketing strategie, communicatie strategie,
interne communicatie, sales management en business development.
Ontwierp, creëerde, implementeerde en coördineerde het EMEA Campaign Management Model ten behoeve van de uitvoering van de Reuters bedrijfsmissie door middel van marketing- en verkoopcampagnes.
Was verantwoordelijk voor de planning, opzet, creatie, rapportage, allocatie en resultaten van campagnes en tactische initiatieven, hierbij verkoop-, marketing- en ondersteunende activiteiten aansturend.
Gaf leiding aan het EMEA tactical marketing team, bestaande uit internationale marketeers.
 
nov 02 - dec 03 REUTERS
  Business Planning Executive EMEA
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Focus op business planning, interne communicatie, marketing communicatie, marktonderzoek, campagne management en sales reporting.
Coördineerde de opzet, planning, creatie en uitvoering van marketing- en verkoopcampagnes ter uitvoering van de corporate bedrijfsmissie.
Evalueerde en introduceerde het management van campagnes met gebruik van Siebel CRM en online tools.
Leidde de interne communicatie rondom de bedrijfsmissie, campagnes en veranderingsprocessen d.m.v. presentatiematerialen, websites, folders, workshops, nieuwsbrieven, conferenties en interne campagnes.
 
okt 00 - okt 02 REUTERS
  Management Trainee
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Participated in the management trainee programme of Reuters (European Graduate Programme).
Besides various training courses and projects, the programme included customer support roles in Brussels
and Chicago and sales and strategy roles in Amsterdam and Geneva.
 
Talenkennis
Nederlands Moedertaal
Engels Uitstekend
Frans Goed
Duits Basis
Spaans Basis
Italiaans Uitstekend

 

Automatiseringkennis
Office Uitstekend Word, Excel, Powerpoint
CRM Uitstekend Siebel CRM en Salesforce.com
DTP Goed Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign
Overig Goed SPSS & Business Objects
Overig Uitstekend Content management, o.a.: Wordpress, Joomla, CMS Made Easy

 

Cursussen
ICMA Financial Markets Diploma ICMA 2001
ACI Dealing Certificate ACI 2002
Frontline Management Reuters 2004

 

Specialist skills
Trainingen First Line Management, Presentatievaardigheden, Performance Management, Project Management, CRM voor Sales, CRM voor Marketing, Business Objects, MS Excel
Kwalificaties TAS (Target Account Selling), VBS/SPIN (Value Based Selling) ICMA Financial Markets Diploma, ACI Dealing Certificate

 

Overig
Bestuurslid / Hoofd Communicatie St. VrouwenNetwerk ZaanstadPlus
Bestuurslid / Evenementen en communicatie ZON Zaans Ondernemers Netwerk
Raadscommissielid Gemeente Opmeer
Redactieblogger Volkskrantblog (2007 – 2008)
Snowboarden, hardlopen, diepzeeduiken, skiën, motorrijden, concerten en festivals, en literatuur.