Vind interim opdrachten
Vakgebied (0)
Functiegroep (0)
Regio (0)
Sector (0)
Opleiding (0)
Zoeken
Geografisch vinden
Geografisch Vinden
Vind interim professionals
Regio (0)
Sector (0)
Opleiding (0)
Zoeken
 
Onderwijs > Gevonden Interim professional(s) > Geselecteerde professional
 
Curriculum Vitae

Vraag NAW gegevens aan
 
Adres Op verzoek   Indicatief uurtarief € 130
Postcode Op verzoek   Bedrijfsnaam Op verzoek
Woonplaats Arnhem   Nationaliteit Nederlands
Geboortedatum 20 apr 70   Beschikbaar 03 okt 11
E-mailadres Op verzoek   Uren per week 32
Telefoon Op verzoek   VAR verklaring VAR-WUO
Profiel
Op verzoek
Innovatieve organisatieontwikkeling met oog voor een duurzame inzet van mensen.
Expert op: Sociale Innovatie, Het Nieuwe Werken, Vitaliteits- en Vakmanschapsontwikkeling

Lid van de Orde van Organisatiekundigen en -adviseurs (Ooa) en door deze beroepsorganisatie erkend ‘Certified Management Consultant’ (CMC)

 

Opleidingen       Diploma
Advanged Change Methodologies Sioo - Utrecht 2006 Post doctoraal Afgerond
Cultuur Organisatie en Management VU - Amsterdam 1996 Universiteit Afgebroken
Personeel en Organisatie - Sociale Bedrijfskunde AMA - Hogeschool IJselland (nu: Saxion) 1995 HBO Afgerond
Aantekening didactiek AMA - Hogeschool IJselland (nu: Saxion) 1995 HBO Afgerond

 

Werkervaring
mei 10 - heden DaAr - GGNet
  Huisadviseur
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Opdrachtgever in de GGZ heeft als onderdeel van GGNet het bestuur overgenomen van een ander onderdeel van GGNet. De beide bedrijfsculturen verschillen nogal en de opdracht is om tot een analyse te komen waar die verschillen nu precies liggen. Wat zijn de voorkeuren van het personeel van het overgenomen onderdeel en wat hebben zij nodig om zich prettig te voelen onder de nieuwe bestuurder.
(Het onderdeel houdt zich voornamelijk bezig met de participatie van de cliënten in de maatschappij)
 
jan 10 - heden BMD Elst-Bussum
  Managementcoach/trainer
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Coachen van een managementlid, onder andere vanwege een kanteling van het bedrijf na een reorganisatie.
Onderwerpen: (o.a.) Leiderschap tijdens de transitie van Vinken naar Vonken!

In hetzelfde kader ook het team dat de projectondersteuning verzorgd begeleid bij een nieuwe manier van werken.
Van Projectmanagement naar Procesregisseur.
 
jan 09 - heden DeLimes/Nieuw Rijnlands Organiseren
  Organisatiedeskundige/Co-creator
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Organisaties sterker en mooier maken, in zowel non-profit als profit, is het doel van DeLimes. Grensoverstijgend organiseren markeert onze aanpak en route.

De grenzen lijken bij steeds meer zaken in maatschappij en bedrijf bereikt (DeLimes staat voor de grens van het Romeinse Rijk). Zo zijn Bestuurders en Burgers in een toenemend heftig debat verwikkeld over een betere (inter)nationale aanpak van grote vraagstukken als: duurzaamheid, vitaliteit, creatie/innovatie/creativiteit, economische vernieuwing, leefbaarheid, multiculturaliteit, complexiteit, veiligheid, identiteit, etc.
En zijn Managers en Professionals in tal van organisaties gespannen op zoek naar meer productieve manieren van (samen)werken en presteren. Uitdagende tijden dus, waarin nieuwe antwoorden moeten worden gevonden voor klassieke en moderne vraagstukken.
 
nov 04 - heden Hogeschool Utrecht - Instituut Social Work
  Freelance Docent Management en Beleid
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Voor 1 dag per week verbonden aan het Instituut Social Work van de Hogeschool Utrecht als Freelance Docent.
Het Instituut Social Work leidt op voor beroepen binnen Social Work, zoals Maatschappelijkwerk, Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Creatieve Therapie, Cultureel Maatschappelijke Vorming en Social Management.
De relatief jonge studierichting Social Management leidt op tot kaderfuncties binnen het Social Work werkveld.
 
nov 09 - nov 10 Van Gansewinkel Groep
  Adviseur Sociale Realisatie
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Adviseren rondom een groot project van onder meer de Sociale Realisatie bij de inbouw van boordcomputers bij enkele duizende vrachtwagens. Hoe kun je vrachtwagenchauffeurs voorbereiden op of zelfs enthousiast maken voor de techniek als aanvulling op hun vakmanschap. Dit vernieuwende implementatietraject kent bijna geen weerstand.
Onder andere doordat er gebruik wordt gemaakt van het principe: Vakman informeert Vakman ipv management koopt trainingstraject in mbv (externe) trainer. Veel gebruik van video en interne dialogen met de werkvloer over de doelmatigheid van bepaalde beslissingen.
 
jan 04 - mrt 04 ATAG-ETNA-PELGRIM
  HR adviseur a.i.
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
Wegens grote operationele achterstanden verantwoordelijk geweest voor de uitvoering van het dagelijkse personeelsbeleid binnen de organisatie. Als gevolg hiervan een herstructurering in gang gezet. Deze heb ik (helaas) zelf niet geheel kunnen uitwerken vanwege reeds gepland vertrek naar het buitenland.
 
jan 02 - jan 04 TNO Arbeid
  Accountmanager
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
TNO Arbeid heeft van oorsprong al een stevige positie bij de overheid als het gaat om Arbo- en WAO-vraagstukken, Arbeidsverhoudingen, Periodieke Onderzoek HRM e.d. Mijn rol was de beschikbare kennis ook open te stellen voor de Zakelijke Markt, brancheorganisaties en de kennis- en kapitaalintensieve bedrijven (o.a Shell, Nuon, NedCar, Philips, e.a.).
 
jan 02 - jan 04 TNO Arbeid
  Accountmanager - Projectleider Profit Markt
 
  Taken, verantwoordelijkheden en resultaten:
 
TNO Arbeid heeft van oorsprong al een stevige positie bij de overheid als het gaat om Arbo- en WAO-vraagstukken, Arbeidsverhoudingen, Periodieke Onderzoek HRM e.d. Mijn rol was de beschikbare kennis ook open te stellen voor de Zakelijke Markt, brancheorganisaties en de kennis- en kapitaalintensieve bedrijven (o.a Shell, Nuon, NedCar, Philips, e.a.).
 
Talenkennis
Nederlands Moedertaal
Engels Uitstekend
Frans Basis
Duits Basis

 

Automatiseringkennis
Office Uitstekend

 

Specialist skills
Specialist:
Sociale Innovatie, Sociale Realisatie van Projecten, Rijnlands- en Nieuw Europees Organiseren.

Master of Change Management (MCM) Afgestudeerd op Vitaliteit binnen Organisaties
Certified Management Consultant (CMC)

 

Overig
- Oprichter/Bestuurslid Friends for People, Ontwikkelingshulp in de sloppen van Kampala - Oeganda
- Actief lid Community of Practise Sociale Innovatie
- Actief lid Ooa (Orde van Organisatieadviseurs en organisatieontwikkelaars)
- Vrijwillig Leiding Humanitas Kinderkampen (Kinderen hebben hier allemaal een 'rugzakje' en worden verwezen via Bureau Jeugdzorg)
Zeilen, motorrijden